loading

en iyi web hosting sağlayıcısıHakkımızda anasayfa - Hakkımızda

our pertners

Ürünlerimiz

Sağ tarafta görmüş olduğunuz kullanışlı panelden ürünlerimize hızlı bir şekilde ulaşıp satın alabilirsiniz. Ayrıca sitenize herhangi bir ödeme sistemi entegre etmek istiyorsanız PayButik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ilk adımınızı bizimle atın

Attığınız her adımda,
sizinle beraberiz

Kişisel veya profesyonel amaçlar için bir web sitesi kurmak istiyorsanız veya hosting hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, sizin için en iyi seçeneğiz. Güçlü hosting sistemlerimiz sizlere istediğiniz web sitesini oluşturmanın yanında güvenilir ve koruma garantili bir partnere sahip olma imkanını sağlayacaktır.

ilk adımınızı bizimle atın

çalışma prensibimiz
Dizayn, Programlama ve Geliştirme Aşaması

Ve sizin için rahatlama ve sabırlı olma zamanı... Teknik ekibimiz toplanan tüm bilgileri kullanarak sıkı bir çalışma içerisine girecek ve yapılması gereken tüm fonksiyonları birer birer tamamlayacak.

Destek Ekibimiz

Sizlere en iyi desteği sunmak yaklaşık 15 kişiden oluşan bir destek ekibimiz bulunmakta ne zaman isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Kontrol

Sitenizi kuruluşlara, Internet arama motorlarına ve halka açmadan önce tamamen kontrolden geçiriyoruz; muhtemel olan her ortamda test ediyoruz ve açıklarımızı kapatıyoruz.

domains table

img-bg

T.C. Resmi Bilişim Şirketi
Türkiye Lokasyon Yer Sağlayıcı

SERVERBUTIK BİLGİSAYAR, YAZILIM, DONANIM ve İNTERNET HİZMETLERİ
Vergi Numarası: 7130170336
Vergi Dairesi: YAKACIK/ISTANBUL
Adres: ESENKENT MAH. MALAZGİRT CAD. NO: 117 İÇ KAPI NO: 2 MALTEPE/ISTANBUL

İlker Özel - Kurucu

Muhammet Uğur Öztürk - Yönetim Kurulu Başkanı


Vergi Levhamız

Vergi Levhası